imbierinis namelis 2011

Turbūt visi intensyviai ruošiatės šventėms, nes komentarų apmažėję, o ir pati mažai naujų įrašų įdedu, nes apsikasus darbais ;)

Keistos šios šventės, ne tokios, kokias mėgstu…  sniego nerasta, keistai atrodo degančios lepmuptės ir šventinės dekoracijos į palangę barbenant lietui, eglutės neturim, nes neseniai grįžom iš vienos kelionės, o tuoj reiks pakuotis kitai kelionei, pasėlusiai greitai laikas bėga, neturiu laiko pasimėgaudama, neskubėdama su vaiku kepti ir dekoruoti meduolius, viskas bėgom, bėgom…  dalis šventinių sveikinimų išsiųsta tik šiandien (tikiuosi paštas nepaves), dalį atviručių reikia dar prisėsti ir užrašyti… nuo to skubėjimo toks nervingumas kyla, kai jauti, kad laikas lipa tau ant kulnų… nemėgstu taip…. laukiu Kūčių, kada laikas nors kelioms dienoms sustoja ir galima mėgautis kiekviena minute!

imbierinis namelis 2011

Šiais metais kepiau du namelius, bet tik vienas sulauks švenčių, kitam šiek tiek nepasisekė, per mano žioplumą gavo bombą atidarius virtuvinę spintelę ir stogas suvyrėjo :( Taigi likome be namelio, nes vienas iškeliavo į darželį vaikus džiuginti. Gaila, kad sugriuvo naujos formos namelis, o taip norėjosi naujo dizaino…

Namelius kepiau pagal Pepparkakor meduolių receptą, tik sumažinau cukraus kiekį (100 g. vietoj 140g.) ir įbėriau 1,5 a. šaukštelio meduolių prieskonių . Iš dvigubos normos iškepiau du meduolinius namelius bei kelias skardas meduolių. Vienam nameliui užteks vienos porcijos.

imbierinis namelis 2011

Namelio trafaretas štai čia! Kepimo ir surinkimo instrukcijas rasite štai čia – klik

imbierinis namelis 2011

imbierinis namelis 2011

Gražių švenčių!!!!!