Mėnesio archyvas: sausis 2011

Kapučino sausainiai

Ar nemanot, kad tai gali būti puiki dovana?!
Tokių sausainėlių (ir dar kitokių labai skanių) kadais gavau nuo Daivos dovanų, o šiandien prisiruošiau ir pati išsikepti!
Ačiū Daivai už skanių sausainėlių receptą!
Recepto šaltinis yra iš rusiško forumo, bet nuorodos neturiu, išsisaugojau tik Daivos rašytą receptą.
Iš šio kiekio gaunasi pilna skarda sausainėlių.

Sumuštiniai laiveliai

Jei sekate blogo įrašus nuo pradžių turbūt bus matyta šių laivelių idėja, tik šiek tiek patobulinau ir laivelius “patupdžiau” ant duonos – agurko riekelių. Valgė ne tik vaikai, bet ir suaugę norėjo paragauti

Nekeptas sluoksniuotas tortas – plokštainis

Na ir dar šiek tiek saldumynų Kažko rimtesnio dar reiks palaukti, nes dėl laiko stygiaus nieko naujo negaminu, pietus suraitau vis ką nors iš jau bandytų receptų….
Šį tortą/plokštainį (priklauso kokioje formoje darysite) teko ragauti pas draugus per šventes, taip patiko, kad negalėjau sulaukti progos kada galėsiu išbandyti Gaminau sūnaus gimtadieniui, svečiai [...]

Šokoladiniai rutuliukai ant pagaliuko

Ir dar vieni kamuolukai – rutuliukai
Šokoladinius rutuliukus galite pagaminti keliais būdais. Remiantis sausainių rutuliukų receptu, naudojant šokoladinius sausainius arba iš kepto šokoladinio pyrago ar biskvito.

Sausaininiai rutuliukai ant pagaliuko

Sūnaus gimtadieniui prigaminau įvairiausių “mikizauzų”, rezultatas pranoko lūkesčius… vaikų rankytės taip ir tiesėsi link rutuliukų.
Idėja šiems skanėstams radau bakerella puslapyje, būtinai apsilankykite ir pažiūrėkite kokius ten stebukus daro!