Mėnesio archyvas: gruodis 2012

Meduolinis keksas kvepiantis imbieru bei džiovintom slyvom

Turiu gerų žinių mano tinklaraščio skaitytojams! Pirmą kartą ir tikiuosi nepaskutinį galiu pasiūlyti Jums konkursą su puikiu prizu! Tereikia ant Neringos blogas  facebook’o sienos patalpinti savo kalėdinio patiekalo receptą su nuotrauka ir vienam laimingąjam atiteks Bomann elektrinė čirvinių blynų keptuvė (http://www.bigbox.lt/Smulki-buitine-technika/Smulki-virtuves-technika/Elektriniai-vafliu-ir-blynu-keptuvai/Vafline-Bomann-WA-509-CB-oxid.html)
Receptų su nuotraukom lauksiu iki 18-12-2012.
O mes prieš šventes pasistengsime padovanoti geras emocijas!
Sekmės visiems [...]

Brandinti meduoliai

Štai ir prikeliau brandintos tešlos meduolių. Mums labai patiko! Minkštučiai, nereikia brandinti, galima valgyti iškarto, aromatingi, su džiovintais vaisiais ir riešutais, kitokie nei visad kepdavau. Paskutiniu metu man kepiniuose truksta saldumo, šiuose irgi šiek tiek pritrūko, todėl apliejaus glajumi ir buvo super! Galima aplieti tirpintu šokoladu.

Sutrūkinėję sausainėliai

Išbandžiau dar vieną sutrūkinėjusių sausainių receptą.

Imbieriniai sausainiai

Jei mėgstate aromatingus, plonus ir traškius sausainius – būtinai išbandykite

Šoninės – ananasų suktinukai

Pasiilgau virtuvės, pasiilgau skaitytojų ir komentarų, bet kol kas kad ir kaip norėčiau negaliu sugrįžti, bet tikiuosi Jūs būsit kantrūs… Facebooke žadėjau įkelti meduolių recepta, kurie jau seniai suvalgyti, bet vis per lėkimus nieko nespėju, bet GAL pavyks kitą savaitę įsivažiuoti į ritmą… o kol kas seniai paruoštas receptas.

Seniai rodžiau užkandžių idėjų.. taigi paskutiniu metu [...]