Visų pirma norėjau visų atsiprašyti, kad neatrašau į komterus… tikiuosi, kad randate išeitį iš situacijos, dažniausiai atsakymai būna paslepti komentaruose, tad nepatingėkite paskaityti, nes aš paskutiniu metu nieko nespeju… Artėja šventės, mano mylimiausios, tikiuosi, kad jūs jų laukiate taip, kaip ir aš :) Ar jau pradėjote planuoti ką skanaus pagaminsite šioms šventėms? Ar pirmieji meduolių bandymai jau iškepti? :) O kad pradėjome kalbėti apie šventes, turiu Jums staigmeną ir pasiteisinima, kur buvau prapuolus :) Bendrom jėgom su leidykla “Smaguris” išleidome naują mano knygą “Lengvai paruošiami valgiai”. Tikiuosi nenuvilsiu savo nuolatinių skaitytojų, tikiuosi, kad atrasite kažką naujo, įdomaus ir vertingo!

1-Plikyti pyragaiciai su lasisa

Šventinį stalą siūlau pagardinti plikytais pyagaičiais su lašiša iš naujosios savo knygos

16 nedidelių plikytų pyragaičių

90 ml vandens

45 g sviesto

80 g miltų

2 didelių kiaušinių

žiupsnelio druskos

200 g rūkytos lašišos

Nedidelio pundelio krapų

Apie 20 g kaparėlių

Kremui

200 g kreminės varškės

1,5 v. šaukšto krienų

1-Plikyti pyragaiciai su lasisa

Puodelyje užvirinkite vandenį su sviestu. Į verdantį mišinį supilkite persijotus miltus ir mediniu šaukštu intensyviai maišykite, kol masė atšoks nuo sienelių. Palikite masę atvėsti. Po to įmuškite vieną kiaušinį, išmaišykite iki vientisos masės ir tą patį atlikite su likusiu kiaušiniu.

Paruoštą masę sudėkite į konditerinį maišelį su plačiu antgaliu, į kepimo skardą išklota kepimo popieriumi išspauskite 20 pyragaičių. Dėkite į įkaitintą orkaitę iki 190-200°C apie 10 min.

Iškeptus pyragaičius atvėsinkite.

Kreminę varškę sumaišykite su krienais.

Nupjaukite plikytų pyragaičių viršūnėles,  įdarykite paruoštu kremu, pagardinkite lašišos gabalėlius, dėkite po kaparėlį bei krapo šakelę, uždenkite kepurėle.

Skanaus!

Tikiuosi naujiena Jus pradžiugino! ;)