Mėgstu meksikietišką virtuvę… Smagu susėdus prie stalo išsiteplioti pirštelius ir po to juos skaniai nulaižyti :) o ir neblogas užsiėmimas vynioti tortilla :) o jei dar yra tekilos, druskos ir citrinos tai visa puota!

O pačią skaniausia tortilla turbūt valgiau paplūdimyje prie jūros, kaip po maudynių taip užsimanai valgyti ir draugė atneša šiltą, ką tik suvyniotą tortilla su paskrudinta mėsyte, taškia salota ir deginančiu gerkle aštriu padažu… mmmm… kaip tada buvo skanu!

Niekad nebandžiau pati kepti tortillos, juk nieko sudėtingo ten nėra, o taip skanu! Matyt viskas dar prieš akis, gal kada pasistengsiu ir iškepsiu :)

Žodziu mūsų vakarienė :)

tortilla

Reikia:

  • tortillos paplotėlių
  • vištienos
  • icberg salotos
  • paprikos
  • pomidoro
  • mėlynojo svogūno
  • adžikos
  • pomidorų pastos
  • prieskonių vištienai marinuoti

tortilla

Pirmiausiai pasiruošiam vištiena. Dažniausiai darau iš krūtinėlės, bet tą kart nusipirkau ketvirčius, juos nukaulijau, mėsytę smulkiai supjausčiau ir apibarščiau meksikietiškais prieskoniais, užpyliau keletą lašų alyvuogių aliejaus ir palikau apie valandą marinuotis.

tortilla

Papriką supjaustyti pusžiedžiais ir įpylus kelis lašus aliejaus pakepinti ant didelės ugnies keletą minučių. Sudėti į dubenėlį ir toj pačioj keptuvėj pakepinti vištiena. Kol kepa vištiena susipjaustom likusius produktus – svogūną, salotą, pomidorą.  Adžiką sumaišom su pomidorų pasta, kad nebūtų taip aštru, nėgstančiems aštriai galima patiekti adžika atskirai.

tortilla

Viską sudedam į dubenėlius, tortilla pašildom (pagal instrukcija), kad būtų elastinga ir galime pradėti žaidimą :)

Ant šiltos tortillos tepame adžikos – pastos, apibarstome salota, svogūnu, pomidorais, paprika ir vištiena, susukame ir ragaujam :)

Nelabai išeina nufotografuoti galutinį variantą, nes suvyniojus reikia prilaikyti pirštais, kad neatsivyniotu, aš fotkindama prismeigiau dantų krapštuku :)

torilla

Nuotraukoje matyt, kad lekštė ištepliota, nes ne pirma tortilla buvo vyniota joje :)

Linkiu smagaus užsiėmimo kas bandys šį patiekaliuką ir šlakelio tekilos, o jei be jos tai nors šalto alaus gurkšnio ;)

P.S. Šį kartą pirkau pabandymui tortillą su pomidorais – nebloga, bet aš linkusi prie klasikinės ir geriau lankstosi iš didesnio skersmens tortilų…