Įrašai su ‘kondensuotas pienas’ etikete

Burnoje tirpstantis sūrio pyragas

Labai skanus sūrio pyragas, o kas svarbiausia labai greitai ir lengvai pagaminamas, o kas dar svarbiau – jo nereikia kepti!
Receptas laaabai seniai laukė savo eilės, radau jį 2010 metų “Virtuvės paslaptys” žurnale, o šio pyrago autorė – Jurga iš Savaitgalio rendez-vous.
Gaminau iš 1/2 normos, bet 18 cm. tortinėje ir gavosi noramluaus dydzio tortas, o Jurga [...]

Kondensuoto pieno keksiukai

Ir vėl keksiukai…
Seniai tupėjęs mano ilgam sąraše pagaliau sulaukė savo eilės, tik ne kekso pavidalu, o keksiukų keksas keliaujantis iš forumo į forumą, ne vienos blogerietės irgi išbandytas, man rodos Asta iš Saulėtos virtuvės užkretė šia manija. Keksas susilaukė nemažai populiarumo, todėl siūlau ir jums išbandyti!
Labai skanūs, kiek primenantys plaktos grietinėlės [...]

Tortas “Rafaelo”

Paskutinę minutę giminaitė paprašė, kad iškepčiau krikštynoms tortą, o pažįstat mane, kad nesu mėgėjatortų kepti  ir vis dar jų bijau (kad biskvitas būtų purus, kad atitinkamai sulaistyčiau, kad kremas gerai išsiplaktų ir pan. fobijas turiu)  , o dar tokiai progai! Galva pilna minčių… kokį -  saldų, gaivų ar šokoladinį.  Ne, šokoladinis krikštynoms netinka, reikia [...]

Mazurek

Tradicinis lenkiškas pyragas (tortas) kepamas Velykom.  Gal susigundysit ir Jūs išbandyti šį lengvai pagaminamą pyragą.

Šokoladinis saliamis – tinginys :)

Tikrų tikriausias lietuviškas tinginys, nes gamintas iš lietuviškų sausainių “Gaidelis” Tik šiek tiek pagerintas – praturtintas šokoladu, riešutais bei džiovintom spanguolėm