pyrageliai su melyniniu kremu

Nežinau kaip greičiau prisišaukti pavasarį… gaminau kiaušinių laivelius, pavasarines salotos, o šiandien padariau krepšelius su mėlynių kremu, namuose – pakvipo pavasariu, bet ne už lango, nors saulė šildo, bet sniegas netirpsta…

Dėl laiko stokos krepšelių nekepiau pati, naudojau pirktinius, jei norėsite išsikepti, siūlau pabandyti šį receptą. Įdaryti krepšeliai iškeliavo su mumis į draugų vakarėlį, buvo teigiamai įvertinti :)

Reikia:

12 krepšelių

  • 250 g. vanilinio varškės sūrelio
  • 2 v. šaukštų desertinės (36 proc.) grietinės
  • 1 stiklinės mėlynių
  • 3 v. šaukštų cukraus

krepseliai su melyniu kremu

Turbūt ir sakyti nereikia, kad tokiu metų laiku  mėlynes naudojau šaldytas… Jas suptryniau su cukrumi, perkošiau per sietelį, žieveles išmečiau, o sultis supyliau į desertinį varškės sūrelį. Įdėjau tirštos, saldžios desertinės grietinės (tik nesumaišykite su grietinėlė, nes masė bus skysta…). Grietinę dėjau, kad suskystinti sūrelį, jei Jūsų pasirinkta varškė skystesnės konsistencijos tada grietinė nėra būtina. Viską gerai išmaišykite, supilkite į konditerinį maišelį arba švirkštą ir pripildykite paruoštus krepšelius.

Papuoškite pabarstukais ar smulkintais riešutais.

krepseliai su melyniu kremu

P.S.

1. vietoj varškės sūrelio galite naudoti mascarponės sūrį, plaktą grietinėlę arba grietinę pridėdami daugiau cukraus bei įpildami tirpintos želatinos.

2. jei norite krepšelus pasiruošti anksčiau siūlyčiau aplieti želatina (kur vaisines tartas aplieja), kad paviršius neapdžiūtų.

3. vasarą krepšelius galima pripildyti šviežių uogų (gervuogių, aviečių) kremu bei papuošti šviežiomis uogimis.

………..


Vyrui gyvenime nelengva.

Kai jis gimsta, sveikinama motina.

Kai veda, žavimasi nuotaka.

Kai tampa tėvu, gėlės teikiamos žmonai.

Kai miršta, jo pensiją prašvilpia našlė!

Taip kad karščiausi sveikinimai su diena tų,

kurios visad ir visur valdo!

:)

Merginos, sveikinu visas su moters diena!