Pagaliau atėjo pavasaris! Parke jau žydi gėlytės (tik nežinau kaip jos vadinasi),buvo smagu pasivaikčioti šestadienio popietę su visa šeima po parką…

geles

vaikui didžiausia atrakcija maitinti voverytes. Pastuksenus riešutą į žemę  ateina pasiimti iš rankos, aišku vaiko bijo, jam tenka mėtyti riešutus :)

Štai tos gražuolės rudauodegės :)

voveryte

Atėjo pavasaris, artėja ir Velykos, ta proga padariau mažą “treiningą” ir pabandžiau vieną žurnale matytą idėją.

Nusipirkau kiaušinių dažų, bet daugiau jų nebepirksiu, vis tik sintetika, nors gražiai atrodo, bet vis tiek mieliau dažyti su natūraliai dažais, pvz. svogūno lukštais. Taip ir dažysiu margučius Velykom – svogūno laiškuose apvyniodama kiaušinius žolelėm, gėlytėm, ryžiais, siūlais ar popieriaus karpiniais.

Na o dabar pristatau vieną iš idėjų Velykų stalui ;)

Jei mėgstate daužyti ar ridenti margučius – ši idėja atpuola, bet juk ją glaima panaudoti ir kitom progom, ir nebūtina tada jų dažyti sintetiniais dažais :) ))

kiausiniai

Nėra daug ką ir rašyti… Išsiverdam kiaušinius, merkiam į paruoštus dažus, nusausinam, patepam kiaušinių paviršių su lašinuku, kad gražiai blizgėtų ir nulupam 1/3 kiaušinio, kad būtų matyt kiaušinio trinys. Dedame šiek tiek majonezo ir puošiame ikrais ar rūkyta lašiša, svogūno laiškais, krapais ar petražolės šakele.

kiausiniai

Skanaus ir linkiu kūrybingų minčių Velykų stalui!