Įrašai su ‘kadagio uogos’ etikete

Keptas šerno kumpis

Už šiuos nuostabius pietus noriu dar kartą padėkoti Daivutei!!!! !♥♥♥ Kumpis gavosi nepaprastai skanus!
Norėjau jį pasilikti Kalėdoms, bet kadangi kameroj nėra tiek daug vietos teko kepti savaitgalio pietums
Neturiu galimybės lepintis žveriena, todėl daug įgūdžių šiame reikale neturiu, pabandžiau sausą marinatą, šiek tiek bijojau, kad nebūtų sausas kepsnys, bet mėsa gavosi minkšta, sultinga ir [...]

Stirnienos kepsnys su burokėlių salotom

Pagaliau, pagaliau gavau tai ko seniai norėjau – žvėrienos, o konkrečiau – jaunos stirnos mentę! ilgai svarsčiau kaip ją paruošti, dvėjojau tarp ko nors įmantraus ir kažko paprasto ir vis tik nugalėjo paprastumas, kadangi žvėrienos kepsnį kepiau pirmą kartą, nenorėjau prieskoniais užgožti žvėrienos skonio, prieskoniai tik pabrėžė stirnienos skonį ir aromatą.
Buvo labai skanu

Karkos vyniotinis

Naminiai vyniotiniai man primena vaikystę, kai parduotuvėse beveik nieko nebuvo ir mama su tečiu darydavo patys įvairius naminius skanėstus… virdavo vyniotinius, prieskoniuodavo mėsos gabalus, kimšdavo dešras ir veždavo rūkyti, jei gyvenate Kaune, gal ir Jūs prisimenate rūkyklą Koklių gatvėje
Į vyniotinį galima įvynioti morką ar liežuvį.
Neskaičiavau savikainos tokio vyniotinio, bet tikrai nebrangu, nes už [...]

Sprandinė paprikiniam apvalkale

Paskutinis įrašas prieš išvykstant atostogauti… geras dvi savaites nebus naujo įrašo, o ir į komentarus atrašysiu retai, bet pasistengsiu kuo dažniau Rašykit!
Pastaruoju metu dažnai kepu tokius kepsnius su įvairioms žolelėm, prieskoniais… atvėsinu, supjaustau ir dedu ant duonos su krienais ir salotos lapu – skanumėlis! O ir šaldytuve gali stovėti pakankamai ilgai – rekomenduoju!

Troškinta kiauliena