Įrašai su ‘džiovintos slyvos’ etikete

Meduolinis keksas kvepiantis imbieru bei džiovintom slyvom

Turiu gerų žinių mano tinklaraščio skaitytojams! Pirmą kartą ir tikiuosi nepaskutinį galiu pasiūlyti Jums konkursą su puikiu prizu! Tereikia ant Neringos blogas  facebook’o sienos patalpinti savo kalėdinio patiekalo receptą su nuotrauka ir vienam laimingąjam atiteks Bomann elektrinė čirvinių blynų keptuvė (http://www.bigbox.lt/Smulki-buitine-technika/Smulki-virtuves-technika/Elektriniai-vafliu-ir-blynu-keptuvai/Vafline-Bomann-WA-509-CB-oxid.html)
Receptų su nuotraukom lauksiu iki 18-12-2012.
O mes prieš šventes pasistengsime padovanoti geras emocijas!
Sekmės visiems [...]

Varškiniai keksiukai su džiovintom slyvom

Labai skanūs keksiukai, tikrai verti dėmėsio. Didelis dėkui @adrij@ (iš Supermama) už šį receptą. Kol buvo šilti negalėjau atsvalgyti! Atvėsę irgi labai skanūs, netgi kitą dieną išliko gardūs. Įdarui galite naudoti įvairius įdarus (džiovintas spanguoles, vyšnias, razinas, riešutus).

Kalėdinis džiovintų vaisių pyragas

Beveik  kaip škotiškas Dundee keksas, turtingas brendžiu, amarettu ar kitu likeriu prisirpusiais džiovintais vaisiais ir riešutais.
Kepamas likus menesiui iki Kalėdų, bet jei pasiskubinsite dar suspėsit. Kelis kartus sulaistomas alkoholiu, sulaistyti reikia paskutinį kartą ne vėliau kaip savaitę prieš Kalėdas.
Iš pusės normos (na beveik is pusės normos) gavosi 21×21 pyragas, manau mūsų šeimai ir draugams pakaks, [...]

Naminis paštetas su džiovintom slyvom

Gaminant naminį paštetą rinkitės kuo įvaireses mėsas, nuo to jis bus turtingesnio skonio. Batoną galima pakeisti maltais riešutais, į vidų galima berti pistacijų, marinuotų žaliųjų pipirų, džiovintų grybų, galima įmalti nuplikytų kepenėlių, man labai skanu į paštetą įmaišyti kepenėlių, bet mano brangusis nevalgo kepenėlių….
Štai toks naminis paštetas su džiovintom slyvom puikavosi ant mūsų šventinio Velykinio [...]

Tartaletės su slyvom, šokoladu bei riešutais