Įrašai su ‘braškės’ etikete

Tartaletės su braškėm

Pas mus braškių sezonas jau skaičiuoja paskutines dienas, negaliu patikėti, kad taip greitai baigėsi jų sezonas, taip kaip rabarbarų… bet jau prasidėjo naujas šviežių vaisių – uogų etapas – pilnas turgus vyšnių, serbentų, avietinių obuolių bei slyvų!
Tartaletes kepiau pačiame braškių įkarštyje, bet receptą tik dabar sugebėjau įkelti (žinau gėda, pelėda   ), bet Lietuvoje [...]

Gaivūs ledukai

Kai už lango pavėsyje termometras rodo 32°C tenka griebtis visokių priemonių numalšinti troškulį. Vienas iš jų gerai malšinantis troškulį yra arbatos gėrimas, labai pamėgau šiltą žalią arbatą arba užsiplikau mėtos, bet namiškiai nepropaguoja mano metodo, rankos tiesiasi prie šaltųjų gėrimų.
Ledukai puikiai tinkantys vandeniui šaldyti, šampaną ar kitą alkoholinį ir nealkoholinį gėrimą pagardinti.
Paprasta kaip 2×2, recepto [...]

Pavlova 2012

Pas mus jau braškės baigiasi, braškių uogienių šiais metais neviriau, neuzsišaldžiau, bet pavlova jau kepiau kelis kartu! Negaliu atsispirti jos lengvumui…
Kol dar Lietuvoje nesibaigė braškių sezonas rekomenduoju ir primenu apie šį desertą, kuriems abejingų nelieka!

Rabarbarų – braškių pyragas

Nežinau kiek kartų esu kepusi šį pyragą, su įvairiausiais priedais… Jie puikus, dar kartą kartojuos!
Šį  kartą rabarbarus įmaišiau į tešlą, o braškes susmaikščiau ant viršaus. Iškeptą pyragą sulaisčiau keliais šaukštais rožių vandeniu – skanumėlis!

Kokosinis plokštainis su braškėm

Nors dar ne braškių sezonas, bet Valentino dienai norėjosi išbandyti šį skanėstą. Jis lengvas, purus ir puikus, tikrai dar kartą gaminsiu per braškių sezoną!