Už kelių dienų Velykos, mano margučiai jau numarginti, o Jūsų?

Žaviuosi tomis moteris, kurios moka marginti vašku, nu man taip gražu, kad negaliu atsižiūrėti… dėja pati bandžiau kartą, nieko nepavyko ir daugiau nesiimu šio darbo. Juk ne visose srityse gali būti geras, ar ne?!  ;)

Šios Vėlykos kažkokios kitokios, toli nuo namų, švesime ne namie, taigi kažkokio didelio pasiruošimo ir nėra. Bet kiaušiniams numarginti laiko irgi neperdaugiausiai skyriau, vis skubu, skubu…

Štai mano kuklūs margučiai, norėjau čia jų nedėti, bet reikia palikti kokią nors žyme savo bloge, juk tai pirmos velykos, kai turiu savo blogą :)

marguciai

Dažiau su svogūno lukštais – rudais ir mėlynais. Parą laiko palaikiau pamerktus vandenyje, o po to sudėjus kiaušinius viriau apie 10-15 min. ir vėl palikau atvėsti lukštų nuovire. Dar norėčiau paminėti, kad kiaušiniai nebuvo balti, neturėjau tokių, uošvis atvežė kaimiškų tai ir nenusidažė labai ryškiai, bet vis tiek gerai, nes tikėjausi blogesnio varianto, galvojau, kad tik vos vos matysis ;)

Marginau su įvairiom žolelėm, gėlytėm, krapais, ryžiais, svogūno laiškais :) nelabai tvarkingai sudėjau į kojinę tai nelabai margi ir gavosi…

O aš norėčiau Jums palinkėti artėjančių Vėlykų proga santarvės, šilumos namuos, supratimo ir artimo žmogaus šalia

margutis