knyga sotus pietus

Pagaliau, pagaliau, pagaliau! :) Nors knyga jau senokai pasirodė knygynų lentynuose, bet aš tik dabar ją gavau…

Kompiuterinį variantą jau mačiau seniai, bet tai ne tas pats, kas laikyti rankose knygą, dar kvepiančią spaustuve, prie kurios tiek daug prisidėjau… taip ilgai buvo gaminta, mąstyta kaip ir kas, fotografuota, komponuota… vartau ją ir prieš akis iškyla daug prisiminimų, beveik kiekviena nuotrauka turi savo istoriją… smagumėlis!

Norėčiau padėkoti “Laisvų valandų” redaktorei už suteiktą pasiūlymą, už galimybę realizuoti save šioj srity, už paskatinimą pasitempti ir tobulėti! Didelis, didelis AČIŪ – Vilmai!

O dabar trumpai apie knygą…

Sotūs pietūs sau, šeimai, draugams – tai nebūtinai valandų valandos, praleistos prie puodų ir keptuvių, ruošiant pirmą-antrą-trečią ar ketvirtą patiekalą. Jei nenorite smagaus bendravimo su draugais ar artimaisiais iškeisti į triūsą virtuvėje, rinkitės pietus gaminamus viename puode.

Knygoje rasite tirštų sriubų, apkepų, troškinių receptų. Kol valgis puode burbuliuos, jūs ramiai padengsite stalą, susodinsite draugus bei gimines ir teliks į stalo vidurį padėti visą puodą su garuojančiu patiekalu ir dideliu šaukštu. Sotus maistas, apėmusi šiluma – ar gali būti kas geriau

Skanaus!

Paspaudę čia turėsite galimybę žvilgtelti į vidų :)

knyga sotus pietus 2