Po 5 val. kelionės pagaliau esame vietoje. Giżicko miestelyje, Piękna Góra prieplaukoj. Mūsų jau laukia Janmor 28 jachta ( 8,5 m. ilgio) vardu Pluton. Jau vėlu, visi išsipakuojam savo bagažus ir einam kurti laužo, kepti kepsnių, bei apie 50 žmonių komanda traukti dainų iki paryčių (vienas iš draugų turėjo gitarą).

Štai pirmas įspūdis

Mazury

Mazury

Išaušo rytas, kai kam lengvas, kai kam nelabai, bet jachtų kapitonai susirenka aptarti kelionės plano ir keliam bures. Pirmą dieną buvo superinė, kaitino saulė ir pūtė lengvas vėjukas, taigi pasiplaukiojom smagiai, bet be ekstrymų :)

Debesys buvo nepaprastai gražūs, štai pažiūrėkit

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Vakarėja… o mes plaukiam prieplaukos link…

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Antros dienos nuotraukų tėra tik viena (peižarų), nes beveik nebuvo vėjo, taigi padarėm ilgą jachtų platformą ežero viduryje ir šventėm :)

Mazury

Bet trečią dieną  dieną atsigriebėm į valias. Vėl kepino saulė ir pūtė stiprokas vėjas. Taigi buvo ką veikti jachtoje, o mūsų draugai naujokai buvo šiek tiek persigandę, kad net gelbėjimo liemenęs dėjosi :D

Trečią dieną plaukėme kanalu į platesnius vandenis. Tikslas buvo pasiekti prieplauką Czarny Łabędz.  Puiki prieplauka su nuostabia kavine ir nuostabiu saulėlydžiu.

Mazury

Mazury

Plaukėme miesto kanalu. Kas 1 val. tiltas pasisuka atidarydamas kanalą, kad jachtos galėtų praplaukti į kitus ežerus. Nepakartojami įspūdžiai ;)

Mazury

Mazury

Atplaukėm… Nepakartojamas vakaras, gaila, kad paskutinis…. Vėl iki paryčių grojo gitara…

Mazury

Mazury

Mazury

Pabaigai keletas jachtos atributų

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Mazury

Kitais metais mes vėl čia sugrįšim!

P.S. iki dabar gailiuosi, kad nepasiėmiau savo veidrodinuko, fotkinta su mano senuku 8)

O galų galiausiai keletas trumpų, nepakartojamų akimirkų… (tik nekreipkit dėmesio į vieną merginą nepataikančią į taktą) :)

video management, video solution, video streaming