Įrašai su ‘sezamo sėklos’ etikete

Bavariški riestainiai – pretzels

Šie riestainiai buvo kepti specialiai žurnalui C° Kaziuko mugei, siūlau pabandyti ir Jums bavariškų riestainių su sezamo sėklom, nes jie puikūs!
Riestainiai traškia plutele ir minkštu vidumi puikiai tiks užkandžiams, prie sūrių lėkštės, su alaus bokalu ar arbatos puodelio.

Challach arba Xala – burnoje tirpstantis žydiškas pyragas

Pažadas ištesėtas, kai pamačiau purią pynę pas Srovę, negaėjau atsispirkti, buvo tik laiko klausimas kada ją išbandysiu.

Lengvai pagaminamas, purus ir kvapnus pyragas. Labai graži spalva gaunasi nuo medaus, naminių kiaušinių bei alyvų aliejaus.
Aš dėjau šiek tiek daugiau mielių, turėjau 25 g. tad visas ir sudėjau, bet ir miltų daugiau prireikė. Kilo labai gerai, nuotraukose galima [...]

Du sveikuoliškos duonelės receptai

Visai nebeturiu laiko, receptų šiek tiek prisikaupė, bet nėra kada jų sūdėti… kažkurią dieną išbandžiau du sveikuoliškos duonelės (traškučių) receptus. Vienas receptas iš aguonėlės blogo (aguonele, vieną pažadą ištesėjau ), o kitas iš knygos “Pietūs dėžutėje”.
Man asmeniškai skanesnė duonelė (turbūt dėl juntamo cukraus) buvo iš minėtos knygos, turbūt dėl  sviesto ir pieno ji [...]

Krevečių užkandėlė su saldžiai pikantišku padažu

Vištienos salotos su ananasais