Įrašai su ‘rabarbaras’ etikete

Braškių- rabarbarų – šeivamedžio žiedynų uogienė

Šeivamedis šiais metais man didžiausias atradimas virtuvėje! Dievinu jo kvapą ir skonį, gera žinoti, kad tai ne tik skanu, bet ir sveika! Štiek tiek apie jo naudingąsias savybes turėjot galimybė perskaityti prie šeivamedžio žiedų sirupo receptėlio jei jaučiat peršalimo simptomus – pasidarykite šiltos šeivamedžio sirupo gėrimo ir po kalda
Dar viena uogienė, [...]

Rabarbarų – trupinukų desertas

Man tikrai nereikia įmantrių desertų, kad pamaloninčiau savo pilvuką. Pats pačiausias desertas rabarbarų sezono metu yra šis. Paprastas ir laaabai skanus. Saldžiarūgščiai rabarbarai su saldzia grietine ir traškiais sausainių trupinukais.
Jei neturite laiko galite naudoti pirktinius mėgstamus trapius sausainius (sviestinius, avižinius ar trapios tešlos), aš užsiminkiau tešlą, išklojau ja forma, iskepiau, o po to sutrupinau.

Rabarbarų pyragas su puria kaldryte

Rabarbarų sezonas jau įpusėjo, o aš dar neatsivalgiau jųjų… kampotą verdu jau kelintą kartą – skanumėlis
Vieną pyragą jau matėte, kuris sulaukė didelio populiarumo ir labai tuo džiaugiuosi, nes tikrai to vertas.
Prie šio pyrago reikės šiek tiek pasidarbuoti, taigi kantrybes ir pirmyn

Greitas rabarbarų pyragas

Labai skanus, pigus ir greitas rabarbarų pyragas. Už šį receptą norėčiau padėkoti Brno iš SM.
Vietoj rabarbarų galima sudėti pjaustytų obuolių, kriaušių, slyvų, vyšnių ar miško uogų, skanu tiek šiltas su ledų kamuoliuku arba saldžia grietine, tiek atvėsęs prie kavos ar arbatos puodelio…

Pancakes su rabarbarais

Ir vėl savaitgalis ir vėl pusryčiams blyneliai su klevų sirupu, o kaip kitaip!
Šį kartą blyneliai su šviežiais rabarbarais, kuriuos pirkau pas vieną moterėlę turguj, tai ji pamėtėjo gerą idėją blyneliams su rabarbarais.