Įrašai su ‘pomidorų padažas’ etikete

Glazuruoti šonkauliukai

Tinklaraštis jau visai apmiręs, tikiuosi mano ištikimi skaitytojai užsuka išbandyti mano išbandytų receptų, pasisemti idejų vakarėliui, pietums ar tiesiog vakarienei.
Pasitaikė proga išbandyti Kalnapilio alaus asortimentą.
Pirmiems bandymams siūlau glazūruotus šonkauliukus!

Reikės:
4- 6  porcijoms:

1,5 kg kiaulienos šonkauliukų
1 stiklinės alaus pvz. : Kalnapilis Royal
1 stiklinės juodųjų serbentų/slyvų džemo
1 stiklinės pomidorų padažo
3 valg. šaukštų sojos padažo
2 valg. šaukštų medaus
2 valg. [...]

Cannelloni su grybų padažu

Visai nevasariškas receptas Bet šios nuotraukos laukia jau nuo pavasario pradžios!  Taip taip, nuo pavasario pradžios, tik dabar tvarkydama nuotraukas jas atradau Skani ideja pietums, tad dalinuosi recpetu

Mandžūriška vištiena

Didelis dėkui Dovilei už puikų patiekalą, kurio turėjau garbės paragauti bei už puikų receptą. Man ji labai patiko, kad nieko nelaukdama pagaminau ir pati. Dovilė gamino su kalakutiena, bet puikiai tiks ir vištienos filė.
Paprasta pagaminti ir labai skanu! Beja, patiekalas yra pakankamai aštrus, bet mėgstantiems aštriai jis tikrai patiks Kitą kartą gamindama įdėsiu [...]

Pizza su keptom daržovėm ir sardinėm

Picos pagrindas pagal J. Oliverį, kai pabandžiau -jokio kitokio ir neieškau – superinis, rekomenduoju!

Vegetariška pica su keptom daržovėm

Tai pati skaniausia pica kokią teko valgyti, nurungė net mano mylimiausią 4 sūrių picą. Vyras, kuris yra mėsaėdis valgė vegetarišką picą net ausys linksėjo ir gyrė, gyrė Ji puiki! Buvau tokia užsukta, kad pamiršau sudėti pomidoriukus, bet jų perdaug ir nepasigedau, nes buvo nemažai kitų skanių daržovių.

Iš šio kiekio gaunasi viena pica apie [...]