Įrašai su ‘faršas’ etikete

Cannelloni su grybų padažu

Visai nevasariškas receptas Bet šios nuotraukos laukia jau nuo pavasario pradžios!  Taip taip, nuo pavasario pradžios, tik dabar tvarkydama nuotraukas jas atradau Skani ideja pietums, tad dalinuosi recpetu

Tinginių virtiniai (koldūnai)

Buvom išvažiavę šiek tiek paatostogauti, todėl atsiprašau už vėluojančius atsakymus…. džiaugiuosi radusi tiek komentarų! Smagu, kad gaminat, eksperimentuojat ir nepamirštat užlėkti pasidalinti įspudžiais!
Skubu dėti naują įrašą Beja, noriu paraginti paspausti kaskart užsukus ant naujai atsiradusio banerio, puslapio dešinėje pusėje ir kaip  kiekvienais metais prieš šventes padovanoti vaikams Kalėdų stebuklą.
Labai mėgstu virtinius, tik reikia [...]

Totoriški čeburėkai

Pamačius pas Srovę čeburėkus negalėjau nurimti, kaip jų norėjau. Išbandžiau iš pusės normos, nes vyras tokių dalykų nevalgo, pasirodo ir vaikas nenorėjo valgyti, visai į tėtį… Pati sukirtau su pasimėgavimu. Jie nuostabūs, nepakartojami!
AČIŪ dar kartą didelis dideliausias Srovei užrodžiusiai šį receptą!
Gaminau iš pusės normos, man gavosi 5 rutuliukai po 84 gr. bet nuo kiekvieno rutuliuko [...]

Sumuštiniai laiveliai

Jei sekate blogo įrašus nuo pradžių turbūt bus matyta šių laivelių idėja, tik šiek tiek patobulinau ir laivelius “patupdžiau” ant duonos – agurko riekelių. Valgė ne tik vaikai, bet ir suaugę norėjo paragauti

Orkaitėje troškinti balandėliai

Gal šis receptas daugumai jau seniai žinomas, bet aš jį buvau visai pamiršus, paskutiniu metu gamindavau arba tinginio balandėlius arba tradicinius, bet po to prisiminiau, kad ir taip kažkada gamindavau ir nereikia nerimauti, kad balandėliai neprisviltų.
Orkaitėje troškintų balandėlių pliusas tas, kad susuki, sudedi į troškintuvą, užpili padažu ir valandai galima apie juos pamiršti.