Įrašai su ‘brendis’ etikete

Morenginis tortas su kavos kremu ir datulėm

Su tarptautine tinklaraštininkų diena! Sveikinimai visiems rašantiems tinklaraščius ir tiekms, kurie juos skaito!
O tokia proga ir tortą atnešu

Jis nuostabus!!!! Panašų esu valgiusi “Sowa” kavinėje, kuri garsėja puikiais konditeriniais gaminiais. iškepiau šiek tiek perploną morengą, bet kitą kartą pasitaisysiu ir bus dar skanesnis!
Kai tik aptikau šį receptą iškarto puoliau gaminti, nes morenginiai tortai man [...]

Šokoladinis vyniotinis – šaka

Jau seniai ieškojau gero šokoladinio torto recepto, vis rinkausi, rinkausi, bet taip ir neišsirinkau pačio pačiausio norėdama sūnelio gimtadieniui iškepti šokoladini tortą.  Kaip žinia grįžus iš ligoninės neturėjau laiko tolimesnioms paieškoms ir eksperimentams, o iki gimtadienio buvo vos kelios dienos, nusprendžiau neeksperimentuoti ir pasikliauti Aguonėlės rekomendacijoms, jau seniai buvau nusižiūrėjusi šį vyniotinį (jis be miltų!), [...]

Tortas “Juodas miškas”

Labai skanus šokoladinis tortas su grietinėlės pertepimu bei vyšniomis.

Slyvos šokolade

Kadangi labai mėgstu slyvas įvairiam pavidale, tai šis desertas man idealus… Gaminu kelias versijas slyvų šokolade… Vaikams slyvos + šokoladas arba slyvos įdarytos blanširuotais ir apkepintais migdolasi šokolade, suaugusiems – slyvos išmirkytos rume/brendyje arba slyvos su žiupsneliu chili.

Labai šokoladiniai keksiukai su vyšniom

Dėkui visiems komentavisiems, atsiprašau, kad taip ilgai neatrašiau, bet buvau išvykusi trumpom, neplanuotom atostogoms
O po atostogų galima pasilepinti labai skaniais keksiukais
Po traškia plutele slepiasi drėgni keksiukai labai panašūs į šokoladinį brownies….šokoladas, brendis ir vyšnios – idealus derinys   Išbandykit!