Įrašai su ‘ananasas’ etikete

Šoninės – ananasų suktinukai

Pasiilgau virtuvės, pasiilgau skaitytojų ir komentarų, bet kol kas kad ir kaip norėčiau negaliu sugrįžti, bet tikiuosi Jūs būsit kantrūs… Facebooke žadėjau įkelti meduolių recepta, kurie jau seniai suvalgyti, bet vis per lėkimus nieko nespėju, bet GAL pavyks kitą savaitę įsivažiuoti į ritmą… o kol kas seniai paruoštas receptas.

Seniai rodžiau užkandžių idėjų.. taigi paskutiniu metu [...]

Vištienos salotos su ananasais

Grillintas ananasas su ledų kauburėliu

Labai paprasta desertas, kuris maloniai nuteikia ne tik gomurį bet ir akį… Sultingas ananasas su tirpstančiais ledais bei spanguolių džemo natele – idealus derinukas… Spanguolių džemą galima pakeisti šviežių mėtų lapeliais.
Šį desertą galima patiekti tiek namie, tiek sodyboje. Ananasą galima apkepti grill keptuvėje arba sodyboj ant kepsninės. Žinoma skaniausias yra šviežiai nuluptas ananasas, bet tiks [...]

Gaivios vištienos salotos

Salotos, o gal geriau jas pavadinti mišraine, nes tikrai nemažai įvairių produktų joms reikia Kai perskaičiau receptą pagalvojau, kad kai kurie produktai nelabai dera tarpusavyje, bet kai pagaminau tai išėjo labai skanios salotos

Reikia:

vištienos krūtinėlės
aštrių prieskonių vištienai apvolioti
virtų ryžių
konservuotų kukurūzų
konservuotų raudonųjų pupelių
konservuoto ananaso
paprikos raudonos ar geltonos
svogūno laiškų
majonezo
druskos
pipirų

Vištienos krūtinėlę gausiai apvolioti aštriuose prieskoniuose [...]

Vištiena saldžiarūgščiame padaže

Mūsų šeimos vienas iš mėgstamiausių patiekalų yra vištiena su įvairiais padažais. Šį kartą dariau saldžiarūgščiam padaže.