Prisikaupė šiek tiek seniau gamintų patiekalų, todėl skbu įdėti nors vieną! Pažadu pasitaisyti ir naujus įrašus paleisti į eterį šiek tiek dažniau :) Nors kai tokie geri orai sunku ką nors prisižadėti ;)

Greitai pagaminamas patiekaliukas, dažniausiai išpjovą gaminu apvyniojus kumpio ar šoninės plonom juostelėm, kad iššaugoti sultingą ir švelnią mėsą.

ispjovos kepsniai su sonine

Reikia:

  • 2 kiaulienos išpjovos (polendricos)
  • 12 plonai pjaustytos karšto rūkymo šoninės juostelių arba vytinto kupio
  • kelių rozmarino šakelių
  • raudonų prieskonių (malūnėlyje maltų čili pipirų, džiovintų pomidorų)
  • druskos
  • šviežiai maltų juodųjų pipirų

ispjovos kepsniai su sonine

Išpjovas nuvalykite, nusausinkite ir padalinkite į tris dalis. Gabalėlius suplokite delnu, pabarstykite prieskoniais, sudėkite po rozmarino šakelę, apvyniokite šonine ar kumpiu. pakepinkite iš abiejų pusių gerai įkaitintoje keptuvėje. Mėsos kepsnelius perdėkite į skardelę ir 10-15 minučių dėkite į įkaitintą iki 180 – 190 °C orkaitę.

ispjovos kepsniai su sonine

Kepsnelius galite patiekti ant daržovių su raudono vyno padažu.

Toje pačioje keptuvėje, kur kepė mėsa sudėkite mėgstamas daržoves – svogūnus, pomidorėlius, cukinijas, gerai apkepinkite, pagardinkite prieskoniais, atidėkite prie kepsnių.

Į keptuvę įpilkite apie 1/2 taurės mėgstamo raudono vyno, šlakelį balzamiko acto, žiupsnelį cukraus, šviežiai maltų juodųjų pipirų, druskos, pakaitinkite kol padažas ims tirštėti (redukuosis).

Kepsnelius patiekite ant daržovių ir apliekite paruoštu padažu.

ispjovos kepsniai su sonine

Skanaus!