kepame sausainius

Šiemet buvau gera ir pas mane jau atkeliavo Kalėdų senelis! :) Nors dar anksti, bet jau pasirūpino, kad turėčiau naujų receptų ir papildyčiau savo formelių kolekciją :)

Neturiu laiko įsigilinti į naujus receptus, neturiu laiko kada pradėti kepti meduolius ir sausainius, gal kai grįšiu iš neilgų atostogų…

O dabar perkopijuoju ką radau apie šią knygelę.

“Įspūdinga knyga mėgstantiems pasisukioti virtuvėje „Kepame sausainius“ tiesiog pati dvelkia cinamonu, vanile, imbieru ar apelsinais… Besimėgaudami lyg saldi palaima burnoje tirpstančiais sausainiais ir meduoliais, kvieskite į namus šventę. Savo šeimą, draugus bei artimuosius pavaišinkite naminiais kepinukais – jūsų rankomis ir su meile gaminti jie bus patys gardžiausi! O pats gamybos procesas neatims daug laiko, nes naudodami specialią formelę iš karto turėsite 34 šešių skirtingų pavidalų sausainius.

Šioje knygelėje sudėta net 40 sausainukų kepimo idėjų, tarp jų ir 10 klasikinių receptų, kaip antai sausainukų su prieskoniais, vanile, kokosais, migdolais, romu. Be to, rasite patarimų, kaip pasigaminti glajų ir kaip išradingai kepinukus papuošti.

Jaukų vakarą namuose pasklidęs jūsų keptų sausainių kvapas suburs namiškius puodeliui arbatos ir apgaubs saldžia šventine nuotaika.”

formeles2

Knygą pirkti rasite Pegaso knygyne