Įrašai su ‘dribsniai’ etikete

Saldūs lizdeliai

Už savaitės jau Velykos! Ar jau turite susidariusios Velykų valgiaraščius? Aš vis dar pildau, trinu, svarstau
Bet, kad netuščiažodžiaučiau siūlau labai skanius lizdelius. Po šokolado sluoksniu slepiasi traškus sluoksnis, o ant viršaus saldūs kiaušiniukai, patiks ne tik vaikams, bet ir dideliems smaliziems. Galima apvolioti ir karamelėje.

Šiuos lizdelius jau seniai buvau nusižiūrėjusi interneto [...]

Sausaininiai rutuliukai ant pagaliuko

Sūnaus gimtadieniui prigaminau įvairiausių “mikizauzų”, rezultatas pranoko lūkesčius… vaikų rankytės taip ir tiesėsi link rutuliukų.
Idėja šiems skanėstams radau bakerella puslapyje, būtinai apsilankykite ir pažiūrėkite kokius ten stebukus daro!

Du sveikuoliškos duonelės receptai

Visai nebeturiu laiko, receptų šiek tiek prisikaupė, bet nėra kada jų sūdėti… kažkurią dieną išbandžiau du sveikuoliškos duonelės (traškučių) receptus. Vienas receptas iš aguonėlės blogo (aguonele, vieną pažadą ištesėjau ), o kitas iš knygos “Pietūs dėžutėje”.
Man asmeniškai skanesnė duonelė (turbūt dėl juntamo cukraus) buvo iš minėtos knygos, turbūt dėl  sviesto ir pieno ji [...]

Saldūs šuniukai

Idealiai tinka vaikų šventėms. Tiek per gimtadienį, tiek kaip dovanėlę vaikui Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga ar Kalėdoms. Puikus užsiėmimas lipdyti šuniukus su vaikais. Maniškis šiek tiek permažas, norėjo vis man padėti, bet tik naikino tešlą ir visur ja tepliojo (o dėmės lieka, nes tešla sviestinė), bet aš jį šiek tiek apgudravau ir pagaminau tešlą [...]