Įrašai su ‘aguonos’ etikete

Aguoninis keksas su obuoliais

Ką dažniausiai darote su likusiais baltymais? Turbūt dauguma atsakytų, kad daro morengus, iš jų ruošia skaniąją Pavlovą, bet kiek galima ją valgyti Puiki išeitis kur sunaudoti likusius baltymus, nes šiam keksui naudojami tik baltymai.
Minkštas, purus, drėgnas keksas su obuoliais. Mėgstantiems aguonas – bus idealus pyragas prie kavos ar arbatos.

Reikia:
stiklinė – 250 ml.

1 stiklinės [...]

Mielinės bandelės su varške

Naikinam toliau kreminę varškę. Nors vietoj kreminės varškės galima dėti paprastą pertrintą varškę, o vietoj aguonų – šokolado gabalėlį ar mėgstamo tiršto džemo.

Aguonų vyniotinis

Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiais – šventės neapseina be aguonų vyniotinio!  Labai patinka šio aguoninio vyniotinio tešla, todėl kiekvienais metais kepuy pagal tą patį ir neieškau kitų, vyniotinis gaunasi trapus ir drėgnas visai nesijaučia, kad mielinis

Trapios eglutės su aguonų įdaru

Vaikai darželyje labai džiaugėsi gavę tokias eglutes ant pagaliuko. Į vidų galite dėti šokolado, riešutų, džiovintų vaisių arba aguonų masės originaliam recepte yra aguonų masės receptas, o aš dėl laiko stokos dėjau jau gatavą aguonų masę.
Tiesa, gamindami šias eglutes reikia apsišarvuoti kantrybe ir rezervuoti visa popietę

Aguonų ir kmynų traškučiai

Pamentat keletą savaičių atgal džiaugiausi Daniel Stevens Naminės duonos knyga, ją vis dar studijuoju ir džiaugiuosi Atradau keletą laisvų minučių ir iškepiau šių traškučių, jau seniai vartant knygą akis užkliūdavo už šių traškučių. Skanūs traškeliukai, gaminau iš pusės normos, nes knygoje radau pastabą, kad traškučius geriausia valgyti šviežiai iškeptus…(man net po kelių valandų [...]